KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16737139
nr 1673 7139
Ulf Olausson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 77x89 cm
Ulf O. G. Olausson, född 1935, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 januari 2025
kl 19:13:16
20/1 17:47:48